Top

Atsiskaitymas

.    Atsiskaitymas už prekes

Internetinėje parduotuvėje sportostilius.lt galite atsiskaityti Jūms priimtiniausiu būdu: grynaisiais pinigais - prekių atsiėmimo metų Vilniuje, mokėjimo pavedimu, elektronine bankininkyste, parduotuvių MAXIMA kasose, kioskuose pažymėtuose "Lietuvos spauda" ir "Rkiosk" ženklais visoje Lietuvoje.

.                      Grynaisiais pinigais atsiėmimo metų Vilniuje

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metų, bet Gariūnų verslo parke, Gariūnų g. 70, 2 aukšte, K2|020 vietoje. Už prekes galima atsiskaityti tik grynaisiais pinigais.

.   

Elektroninių būdu

Vykdydami užsakymą, Jūs galite atsiskaityti per Lietuvos bankų elektroninę bankininkystę.

Jūs galite atsiskatyti jei esate nors vieno išvardyto banko klientas: DNB bankas, Swedbank, Citadele, Danske bankas, SEB bankas, Nordea, Šiaulių bankas. Taip pat:

         parduotuvių MAXIMA kasose;

         kioskuose pažymėtuose "Lietuvos spauda" ir "Rkiosk"  ženklais visoje Lietuvoje.

Norint atsiskaityti MAXIMA kasose arba spaudos kioskuose, privalėsite atsispausdinti specialų kvitą su brūkšniniu kodu, kurį reikės pateikti kasoje. Todėl norėdami atsiskaityti šiais būdais, turėsite pasinaudoti spausdintuvu.

.                      Banko pavedimu

Vykdydami užsakymą, Jūs galite pasirinkti atsiskaitymą banko pavedimu. Po užsakymo Jūs būsite informuoti elektronininių paštu kokią sumą ir į kokią sąskaitą turite pervesti. 

Pavedimą atlikti galima tiek internetu, naudojantis elektronine bankininkyste, tiek užsukus į bet kurio banko skyrių ir ten užpildžius pavedimo kvitą.

Jeigu užsakymas neapmokamas per kelias darbo dienas, tuomet jis panaikinamas.


 

Mūsų rekvizitai:


Sąskaitos Savininkas: UAB "Prekės jums"
AB bankas "Citadele" 
Sąsk.Nr : LT907290000005402079

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį.
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.